W ubiegłym tygodniu uczestniczyliśmy w wyjeździe strategiczno – integracyjnym.
Pracownicy naszej Fundacji oraz oddziałów Rolniczy Zakład Aktywności Zawodowej dla Niewidomych oraz Zielone Podlasie Zakład Aktywności Zawodowej w Rudzie spotkali się, jak co roku, aby omówić dalsze działania rozwojowe, plany na przyszłość, wymienić się doświadczeniami i spostrzeżeniami.
Czas ten pokazał, że wszyscy mamy te same cele: współpraca, zespół oraz odpowiedzialność za rozwój naszej organizacji, osób z niepełnosprawnościami i szerzenie misji – są dla nas kluczowe.
Bardzo się cieszymy ze spotkania i jak zawsze czekamy na kolejne.
Dziękujemy wszystkim obecnym za zaangażowanie.
Sasek Pensjonat dziękujemy za gościnę i przemiły czas w otoczeniu cudownej natury.










