„Wspólne piknikowanie” – 19 maja odbył się całodniowy piknik integracyjno – rekreacyjny skierowany do osób z niepełnosprawnościami i ich opiekunów/asystentów.
Pomimo chmur na niebie nam humor dopisywał!
Uczestnicy pikniku mogli spędzić czas grillując oraz słuchając i bawiąc się przy ulubionych szlagierach!
Podczas spotkania uczestnicy mieli okazję do wspólnej aktywności, integracji oraz zdobywania nowych doświadczeń.
Dziękujemy wszystkim za obecność i zaangażowanie.
Projekt realizowany jest dzięki grantowi przyznanemu w konkursie „Włączmy się!” , prowadzonym przez Fundację Fundacja Szansa – Jesteśmy Razem. Projekt jest współfinansowany ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych w ramach programu „Moc lokalnych inicjatyw” .
#WłączmySię#FundacjaSzansa#JesteśmyRazem#PFRON#MocLokalnychInicjatyw#Dostępność











